ריקוד האש לצפייה ישירה פרקים מלאים

ריקוד האש סדרה לצפייה מבית YES מה צפוי לעלות בסדרה השנה? פרשת קצב בשורה של אירועים המעלים נושאים רבים, כמו מקומם של החרדים בחברה הישראלית. יהודה לוי יגלם דמות חרדית וזה עשוי לעורר קצת דיאלוג על אופן הצגת החרדים.

ריקוד האשש בה יהודה לוי יגלם את תפקיד הרב (נתן) חרדי . התוכנית נמכרת כדרמה על משפחה אורתודוקסית, אבל המשפחה הזו היא לא סתם משפחה אורתודוקסית. המשפחה הזו היא חרדית, מה שהופך אותה לעוד יותר חריגה.

ריקוד האש עם יהודה לוי סדרה מעולה

יהודה לוי הוא שחקן ישראלי. הוא יגלם את תפקידו של יהודי חרדי בתוכנית החדשה אלף, שתעלה ביום שישי בערב בערוץ 2.

זו הפעם הראשונה שהוא משחק חרדי בתוכנית טלוויזיה. לוי החל את הקריירה שלו כדוגמן ומאז הופיע בפרסומות עד שהחליט להתחיל לשחק במשרה מלאה.
אלף יהודה לוי, שחקן שידוע בעיקר בזכות תפקידו של "מישל המפקד" בסרט "ירושלים 3000" יגלם גם אדם חרדי בתיאטרון.

בערוץ השידור הציבורי הישראלי מתכננים לשדר סדרה חדשה בשם "משפחה חרדית" שתתרכז סביב חיי הדמויות. לוי ישחק באחד מהם.

טריילר ריקוד האש

קצת על הסדרה ריקוד האש לפני צפייה

התוכנית החרדית הראשונה אי פעם בטלוויזיה הישראלית נקראת "זרות". הוא מבוסס על ספרה של ליהי בשם זרות שיצא ב-2014 בהוצאת הקיבוץ המאוחד. 

ריקוד האש עם יהודה לוי כנראה הולכת להיות אחת הסדרות החזקות לשנת 2022, ימים יעידו ויגידו אנחנו בכל אופן מצפים בכיליון עיניים לצפות בסדרה.

Yes כהרגלם יודעים לתת עבודה, אנחנו נעדכן כאן את הדף עם כל פרק שיעלה

מכירים את השיר של יהודה לוי?

מה יהיה בריקוד האש פרק 1 לצפייה

האמת אין לאף אחת מושג אך הפקת סדרות אינה חדשה בטלוויזיה הישראלית. הרבה סדרות נוצרו בעבר, כאשר חלקן הצליחו בעוד אחרות נכשלו. מסיבה זו, חברות הפקה תמיד מחפשות דרכים לוודא שהיצירה שלהן תהיה מוצלחת.

מפיקי טלוויזיה ישראלים אינם חדשים במשחק הזה של עיבוד ויצירת סדרות, אך לרוב אינם מזוהים עם תוכניות דת. הסיבה לכך היא שתוכניות אלו בדרך כלל אינן מושכות את ההמונים בטלוויזיה, אלא מעדיפות קהל נישתי יותר שיש להן בשירותי DVD או VOD בלבד.

ריקוד האש פרק 2 המלא לצפייה

בעולם החרדי קיימים מגוון זרמים ודעות, אחדות העם היא היהדות האמיתית, אותנו מעניין איך השחקן לוי יביא את העניין לידי ביטוי בסדרה החדשה.

כמה באמת הסדרה תדבר על פרשת משה קצב זו גם שאלה, האם הסדרה תעסוק רק בפרשה הזו או שתשלב עוד כמה סיפורים בתוכה? פרק 2 יעלה בקרוב ונדע…

יהודה לוי הוא שחקן ישראלי. הוא ידוע בתפקידיו בתכניות טלוויזיה ובסרטים רבים כמו "המומיה", "מספר המזל" ו"מינכן".

קצת על יהודה לוי

יהודה לוי נולד בעיר חיפה בישראל ב-18 במרץ 1956. משפחתו הייתה ציונית והוא גדל בסביבה יהודית. אביו של יהודה היה מורה והוא החל לשחק כשהיה רק בן שלוש כדי לעזור לאביו בעבודתו.

הוא סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים עם תארים בתיאטרון וסוציולוגיה, אבל לאחר שהשתתף בקבוצת תיאטרון בשם "צוותא להקת תיאטרון" כשהיה בן 19, הבין יהודה שזה מה שהוא רוצה לעשות בשבילו.

יהודה לוי הוא שחקן ישראלי. הוא שיחק במגוון תפקידים בבמה, בטלוויזיה ובקולנוע. הופעתו האחרונה הייתה בסרט "אנשי קסם".

בשנת 2017 היה ליהודה תפקיד חוזר כשוטר בסדרת הטלוויזיה המצליחה 'פאודה'.

הוא גם כיכב בתור מיכאל בן גוריון בסרט "מבצע גמר" משנת 2018.