סדרות ישראליות חדשות מומלצות 2022

מחפשים סדרות ישראליות חדשות מומלצות ? שנת 2022 מביאה איתה הפקות מעניינות ולא מעט עונות חדשות.
כאן נרכז ונחדשות סדרות ישראליות חדשות שיצאו ותמצאו גם קישורים לעיתים לצפייה ומידע. תהנו 🙂

המלצות לסדרות ישראליות חדשות לשנת 2022
סדרות ישראליות מומלצות 2022-01

סדרה ישראלית חדשה ראשונה – "שעת אפס"

הפרשה המסעירה של המורה אדם ורטה והתלמידה ספיר סבח שהגיע לכותרות ב- 2014 היא ההשראה לסיפור העלילתי שמלווה את הסדרה החדשה של כאן 11.

כזכור, אדם ורטה פוטר בזמנו מעבודתו כמורה מתיכון אורט לאחר שתלמידה שלו מכיתה יב', סבח, שלחה מכתב חמור לשר החינוך דאז ובו התלוננה על כך שהביע והפיץ דעות פוליטיות שמאלניות קיצוניות.

נקודת המוצא של העלילה היא בוויכוח פוליטי שנקלעים אליו מורה לאזרחות בשם אמיר (בכיכובו של דורון בן דוד) וליאן (מיה לנדסמן), תלמידת תיכון, אשר יוצא משליטה והופך גם למאבק אישי שיוצא מכותלי בית הספר.

עולה בכאן 11 ב- 10 בינואר.

פאודה עונה 4 – סדרות חדשות

סדרת הלהיט של יס מאת אבי יששכרוף וליאור רז שנחלה הצלחה כבירה גם בשידורים מחוץ לישראל, פאודה עונה 4 פרקים מלאים חוזרת בעונה רביעית ובה היא עומדת לשבור את כל הגבולות. העלילה מוצאת הפעם את דורון, בגילומו של רז, וצוות המסתערבים שלו כשהם נלחמים בשתי חזיתות, האחת נגד הטרוריסטים מהחיזבאללה בלבנון והשנייה מול פלסטינים עוינים בשטחים. במהלך העונה הם אף יזכו לבקר במדינה זרה, כאשר הצוות מגיע עד לבלגיה בשל חטיפתו של אדם המקרוב אליהם בידי החיזבאללה. אל הקאסט המרשים והמוכר יצטרפו העונה גם מארק איווניר ואמיר בוטורוס הבינלאומיים וגם לוסי איוב ולואי נופי המקומיים.
יעלה ביס במהלך 2022

המדובב סדרה ישראלית חדשה מומלצת של יס

דרמת הפשע בכיכובה של עמוס תמם חוזרת בעונה שנייה בהפקה של יס הסדרה שעקבה אחר אסא, אסיר שנהג לדובב פושעים בזמן שהותו ומשתחרר ממאסר מוקדם בתנאי שיהפוך להיות מדובב בשירות המשטרה.

אחיו דויד, יזם הנדל"ן שהצלחותיו העסקיות הגיעו מעיסוקים מפוקפקים, תחזור לגולל את סיפורם של השניים שהפעם דויד הוא זה שיוצא מהכלא אחרי מאורעות סוף העונה הקודמת וחוזר להקשות ולמרר את חייו של אחיו המדובב. ציפי שביט תחזור לגלם את יהודית, ראש משפחת פשע מהצפון.
יעלה ביס במהלך 2022

קבלו סיכום נוסף על סדרות טלוויזיה ישראליות

ריקוד האש

סדרת דרמה חדשה מאת הקולנועית המצליחה וזוכה הפרסים רמה בורשטיין שמתרחשת בקהילה חרדית סגורה בכיכובו של יהודה לוי. הסדרה ריקוד האש תעקוב אחרי בנו הבכור של האדמו"ר בקהילה הסגורה בצפון שאמור להיכנס לנעליים הגדולות של אביו ולרשת את מקומו אך אירועים מהעבר שלו מעיבים על היחס של הקהילה כלפיו ועל הסיכוי שלו להצליח להנהיגם.

פגישה מקרית עם צעירה אלמונית בת 17 משנה את כל פני התמונה. לצד יהודה לוי ישחקו גם נועה קולר, מיה עברין ועידו ברטל.
תעלה ביס במהלך 2022

טהרן עונה 2

סדרת הריגול המצליחה וזוכת האמי של תאגיד השידור חוזרת לעונה שנייה. אחרי עונה ראשונה שכבשה את העולם ועסקה בדמותה של סוכנת המוסד תמר רבניאן בכיכובה של ניב סולטן, שזגזגה בעולמות הריגול בין טהרן לתל אביב.

היא חוזרת למוקד האקשן והפעם עם הפקה מושקעת ועשירה יותר. הסדרה נקנתה על ידי אפל TV מה שיעניק ליוצרים שלה חופש פעולה רחב יותר וצילומיה התקיימו בסמטאות אתונה, הדומה לאיראן, בדומה לעונה הקודמת. העלילה הקצבית של טהרן עונה 2 תמשיך ללוות את האקרית הישראלית ברחובות איראן וכיאה להפקה סמי הוליוודית היא צירפה לשרותיה גם את השחקנית עטורת הפרסים גלן קלוז
תעלה בכאן במהלך 2022

שנות ירח

הדרמה המדוברת על קורותיו של הזמר המצליח אביב גפן, עתידה לעלות החורף בהוט. את גפן הצעיר מגלם כאן המשורר נח אנגלהרד, שאת הדימיון ביניהם קשה לפספס. הסדרה מסופרת מנקודת מבטו של גפן, היא מגוללת את השנים הראשונות, תקופת ההתבגרות והניסיון שלו לפרוץ בתעשייה המוזיקה, ומגיעה לשיאה בעצרת השלום המפורסמת אז עלה גפן להופעה מול רבבות אנשים וצעק "כן לשלום, לא לאלימות".

גם הוריו של אביב, יהונתן ונורית, זוכים לייצוג מכובד, וכמו כן גם אחותו שירה ואשתו לשעבר של גפן, אילנה ברקוביץ שמגולמת על ידי גילי איצקוביץ'.
תעלה בהוט במהלך 2022

אלף סדרת דרמה חדשה

עוד סדרת דרמה חדשה של בית היוצר של יס "אלף" המבוססת על סיפורה האמתי של א' (שגם כתבה על כך ספר בשם "אשת סוד"), הלו היא אודליה כרמון מפרשת הנשיא קצב ומשמשת כיום כיועצת תקשורת.

בשנות ה- 2000 היא עבדה כמזכירה במשרד התחבורה והייתה לאחת מעדות המפתח בפרשת המין שהסעירה את המדינה והביאה להרשעתו של הנשיא לשעבר משה קצב.
תעלה ביס במהלך 2022 >> צומת מילר

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו