לשחרר את שולי הוא סרט קומדיה ישראלי משנת 2021 בכיכובה של שלישיית מה קשור, המבוסס על מערכון מתוכנית הטלוויזיה בוכה. הסרט הזה הוא חלק מז'אנר הקומדיה הישראלית, אבל לסרט הזה יש טוויסט.

אביהו, נתי ובצלאל הם שלושה חברים מתל אביב שיוצאים למשימת חילוץ נועזת להציל את חברתם ממערכת יחסים פוגענית עם החבר שלה. ההפקה היא קומדיה רומנטית הכוללת צוות כוכבים הכולל את ציון ברוך, שלום מיכאלשווילי ואסי ישראלוף בתור השלישייה מה קשור.

לשחרר את שולי

קצת על הסרט לשחרר את שולי לפני צפייה

הוא מספר את סיפורם של שלושה חברים שמתעוררים בעיר הולדתם ומגלים שכולם בני 100 ואף אחד מהם לא זוכר איך הגיעו לשם. שלושת החברים מחליטים לחזור לישון וכשהם מתעוררים הם עדיין בני 100, אבל כולם זוכרים איך הגיעו לשם – למעט יוצא מן הכלל ששוב איש מהם לא זוכר איך מישהו מהם הגיע לשם. מסקנה מצחיקה למה שהיה אמור להיות סתם עוד

סרט הקומדיה הישראלי הזה הוא גרסה מחודשת למערכון טלוויזיה פופולרי מהתוכנית בוכה, שהיא תוכנית קומית.

בסרט הזה שלושה קומיקאים – מה קשור – משחקים את עצמם כשהם עוברים את העליות והמורדות של החיים.

מאחורי הקלעים לשחרר את שולי

איפה הסרט לשחרר את שולי מתרחש ?

הסרט מתרחש בירושלים, ישראל. הוא עוקב אחר שלושת החברים המתגוררים בירושלים בתחילת המאה ה-21. הם אובססיביים לכסף ולהיות קמצנים איתו. עם זאת, הדברים מקבלים תפנית עבורם כשהם מחליטים לרכוש דירה יחד.

שלושת החברים הללו מצאו את עצמם כל כך אחראים כלכלית שהם החליטו לקנות דירה ביחד. הסביבה החדשה שלהם מאלצת אותם לחשוב מחדש על ההרגלים שלהם וזה מוביל כל אחד מהם למסע שלו.

על ההצלחה של הסרט

במה לשחרר את שולי הסרט עוסק?

הסרט עוסק בשלושה חברים שחיים בירושלים, אך התפרקו. הסרט מתרחש בשנות ה-20 של המאה ה-20, כשהעיר הייתה מתמודדת על ידי מוסלמים ויהודים.

אביהו הוא יתום, בצלאל הוא סוג של איש עסקים כושל ונתי הוא סופר שזה עתה פרסם את הרומן הראשון שלו. כולם גרים בירושלים בתקופה שבה מוסלמים מנסים להשתלט על ירושלים מידי יהודים.

לשחרר את שולי הוא סרט קומדיה ישראלי משנת 2021, בכיכובה של שלישיית מה קשור, המבוסס על מערכון מתוכנית הטלוויזיה בוכה.

על ההפקה לשחרר את שולי

שלישיית "מה קשור" ציון ברוך, שלום מיכאלשווילי ואסי ישראלוף היא קבוצה של שלושה שחקנים שהתאגדו להפקת המחזמר הכל-ישראלי הראשון אי פעם.

המחזמר הזה הועלה לראשונה בתל אביב וזמין למכירה ב-iTunes ובשירותי סטרימינג דיגיטליים נוספים.

יש קווי דמיון רבים בין מחזה זה למחזות זמר פופולריים אחרים בברודווי כגון Les Misérables, Miss Saigon, Fame והמילטון; עם זאת, בניגוד לאותם מחזות זמר אחרים, למא קשור יש רק שלושה שחקנים.

השחקנים עצמם אינם משחקים תפקיד מוגדר – הם מחליפים בין תפקידים שונים לעתים קרובות לאורך ההצגה. זה מאפשר להם ליצור אינטראקציה זה עם זה כמו גם עם הקהל בדרכים שונות.

 

על שלושת השחקנים בסרט

הם מגלמים את אביהו, נתי ובצלאל, שיוצאים למשימת חילוץ נועזת הכוללת ניסיון.

נתי הוא סוכן חשאי שנשלח לישראל במטרה להציל יהודים מסדאם חוסיין. כמה שנים לאחר מכן הוא מגויס על ידי המוסד למשימה שלוקחת אותו לעיראק שבו הוא מסתבך בעולם הפשע.

סיפורו מקביל לאירועים בישראל אביהו הוא חייל ישראלי שמתנדב למשימה מסוכנת בלבנון

ללכוד לוחמי חיזבאללה האחראים לפשעים נגד חיילים ישראלים. לאחר שסבל כל מיני תלאות, הוא מצליח לבצע את משימתו

לינק לסרט לשחרר את שולי