ילדות סכסכניות פרקים מלאים

הוט משגרת את ילדות סכסכניות אלינו, דרמה חדשה בכיכובם של מיה לנדסמן, מנשה נוי, רבקה מיכאלי, עינת הולנד ורבים וטובים אחרים, בבימויה המופתי של טליה לביא. הסידרה עוררה הדים רבים ולאחר צפיה בפרקים הראשונים אפשר לומר בוודאות שהיא עומדת בכל הציפיות הגדולות.

הסידרה היא שנונה ומהנה שהכל בה פשוט עשוי נכון, עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר מומלץ מצוות ביו טי.וי.

ילדות סכנסכניות ספויילר לפני צפייה ישירה

בזמן האחרון יש הרבה סדרות ישראליות שמסומנות בתור להיטים בטוחים, אך בחלקן אנחנו יוצאים מאוכזבים, על הנייר הכל נשמע מהפכני וחדיש ובסוף אנחנו מגלים שזו עוד סדרה עם קונספט לעוס וחרוש, אך לא כך הדבר בילדות סכסכניות.

הציפיות הן גבוהות בזכות היוצרת המוערכת שיר ראובן שמוכרת לנו מהסאטירה "עד כאן", בעיניי שיר ראובן היא אחת הנשים הכי שנונות על מרקע הטלוויזיה ולכן הציפייה לסידרה היא כה גבוהה ולמרבה המזל הסדרה לא מאכזבת בכלל, להפך היא כנראה תזכר כאחת הסדרות הטובות ביותר של שנת 2021.

אחת הסיבות היא התסריט הנדיר והמתוחכם שמתעסק בנושאים השוליים והמביכים שאנחנו לא תמיד מפנים אליהם את הזרקור, בחוכמה רבה הסדרה מתעסקת בפרטים הקטנים ואפילו נותנת להם מקום חם בלב של כולנו.

פרק מלא חובה - ילדות סכסכניות

בפרק זה רצף האירועים האקראיים והוולגרים שאנחנו מכירים מהיום יום מקבלים את הקסם הדרוש להם. ליהי שאותה משחקת מיה לנסדמן שמוכרת לנו מהמפקדת וקופה ראשית היא סטודנטית לרפואה עם הורים לחוצים ומפדחים שעדיין מתפלאים על אנשים עם עגיל בגבה – ליהי עוברת לתל אביב ומוצאת את עצמה משכירה דירה עם פריקית תמהונית בשם לאה שהיא דתיה לשעבר שלומדת אומנות בשנקר. 

בין 2 הדמויות יש כימיה מדהימה שגורמת לפרק לזרום ולא לשעמם לרגע – בצורה מופתית נרקם לו סיפור מפליא על חברות אמיצה שנבנית לאט לאט – ממקום של כלום לאהבת אמת בין 2 שותפות לדירה ולגורל.

השחקניות והשחקנים בילדות סכסכניות

מיה לנסדמן – ליהי, ילדת טובים,סטודנטית לרפואה, לסבית שעוברת לתל אביב ומשכירה בה דירה, ליהי מתאהבת בבוסית שלה בעבודת הסטונדטים שלה בתחנת הרדיו – ענבר.

עינת הולנד – לאה, שותפתה של ליהי בדירה, סטודנטית לאומנות בשנקר, בחורה מוזרה שעזבה בית דתי, עוזרת לליהי בחייה בעיר הגדולה תוך כדי שהיא מנסה להתחבר בחזרה למשפחתה החרדית בירושלים.

מנשה נוי – עמי, אביה של ליהי, אדם מבוגר ולחוץ, רוצה את הטוב ביותר עבור הבת שלו.

רבקה מיכאלי – שדרנית ברדיו בו עובדת ליהי, מגלה על הרומן המתרחש בין ליהי לבין מנהלת התחנה.

ניב סולטן – חן, בת דודתה של ליהי שאמורה לעבור יחד עם ליהי לתל אביב, אך ברגע האחרון דופקת אותה ומחליטה להתחתן ולא לעבור יחד עם ליהי לתל אביב.