סדרות טורקיות לצפייה 2022

סדרות טורקיות לצפייה בטלוויזיה בשנת 2022 פופולריות בקרב הישראלים ושאר העולם. הם גם פופולריים בקרב תיירים המבקרים בטורקיה לחופשותיהם, לעיתים קרובות מבקרים באתרי הצילום של הסדרות הטורקיות. חלק מהסדרות הללו תורגמו לשפות אחרות לצפייה ישירה, כמו אנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית, פורטוגזית ורוסית.

רוב סדרות הטלוויזיה טורקיות מפורסמות כוללות את השחקנים הטורקיים הטובים ביותר והמרגשים ביותר, הכנו עבורכם רשימה ענקית של סדרות!

סדרות טורקיות לצפייה
סדרות טורקיות לצפייה 2022

איך מוצאים סדרות טורקיות לצפייה ישירה עם תרגום?

סדרה טורקית לצפייה ישירה עם תרגום היא טרנד חדש שצובר פופולריות. בעזרת ערוץ הדרמות הטורקיות ניתן לצפות בתוכניות הטלוויזיה הטורקיות האהובות עליך עם שינוי כתוביות או דיבוב ולהבין את הסיפור טוב יותר.

עבר זמן רב מאז שסדרות טלוויזיה טורקיות היו פופולריות מחוץ לטורקיה. סדרות דרמה טורקיות משודרות כעת במדינות כמו סין, רוסיה, ישראל, איראן ועוד רבות אחרות. כיום כל החברות מציעות סדרות טורקיות מעולות כולל כל הקלאסיקות בהמשך המאמר יהיו קישורים נוספים, המשיכו לקרוא>>>

סדרות דרמות טורקיות מומלצות 2022

הסדרה הטורקית 2022 היא דור חדש של דרמות טורקיות. הם לא רק מרתקים ומשעשעים יותר, אלא יש להם גם קווי עלילה דרמטיים יותר. הסדרה זכתה להצלחה רבה בשנים האחרונות וזכתה בפרסים רבים. נביא עוד סדרות דרמה טורקיות שעתידות לצאת בקרוב.

ישנן סדרות טורקיות רבות שיצאו השנה, וחלקן זכו לפופולריות רבה. הנה כמה סדרות טורקיות מומלצות 2022:

  • ורד שחור
  • השושלת
  • קוסם סולטאן
  • "Kara Sevda" (אהבה שחורה) – "Büyük Haial" (חלום גדול) – "Aşk Laftan Anlamaz" (אהבה לא מבינה) – "Ezel" (נצח)
  • "ביטז" עוסק בקבוצת חברים שיוצאת לחופשה באנטליה, אך הטיול שלהם מופרע על ידי הופעתו הפתאומית של יצור מסתורי.
  • "דיבן" עוסק בגבר שמתאהב באשתו של חברו הטוב.
  • "קארה סבדה" עוסק בשני חברי ילדות שמתאהבים זה בזה ממבט ראשון ואז מתחתנים אחרי שהם גדלים.
  • "Kurt Seyit Şura" עוסק בזקן שחי

את ההצגה יביים מהמט ארגון, והשחקנים הראשיים טרם הוכרזו. הסדרה נכתבה על ידי אחמט זאפה ותופק על ידי Ayşe Özge Ergun ומהמט Ergun.

קבלו כמה המלצות>>> סדרות מומלצות חדשות 2022 >> סדרות קומדיה חדשות >> סדרות ישראליות 2022

קישורים לסדרות טורקיות ו>>

תעשיית סדרות הטלוויזיה הטורקית היא אחת המצליחות במזרח התיכון. תעשיית סדרות הטלוויזיה הטורקית התפתחה במהירות וייצאה למדינות אחרות. שוק הייצוא של סדרות טלוויזיה טורקיות גדל משמעותית בשנים האחרונות. בשנת 2017, היצוא של סדרות טלוויזיה טורקיות הסתכם במיליארד דולר.

הסדרה שושלת לצפייה בערות הים תיכוני

ערוץ שירים מסדרות טלנובלה ודרמה טורקיות 2022

ורד שחור סדרה טורקית

ערוץ סדרות טורקיות לצפייה ביוטיוב

רשימת דרמות טורקיות כרעיונות לצפייה

סדרות טורקיות וואלהסדרות טורקיות בערוץ YES
אהבה ועונשהים השחור
התרסקותאהבה מסוכנת
קוסם סולטאןמחיר התשוקה
חלומות בהקיץסודות אפלים
חיכיתי לךבנות גונש
על כנפי האהבהאהבה וחטא
דילהלילה בחודש יוני
עניין של כבודגומוש
שורה וסאיטמלחמת הוורדים
הכתםאהבה משולשת
מלכודת האהבהחיי סולטאן

כמה עולה הפקה של דרמה טורקית?

סדרות טלוויזיה טורקיות פופולריות בטורקיה וברחבי העולם. עלויות ההפקה תלויות במספר הפרקים ובמיקום הצילומים. עלות ההפקה של סדרת טלוויזיה טורקית יכולה לנוע בין 200,000 דולר למיליון דולר לפרק. זה בעיקר בגלל מספר הפרקים ומיקום הצילומים. לדוגמה, פרק שצולם באיסטנבול יהיה יקר יותר מזה שצולם בעיר ניו יורק.

עלויות ההפקה של סדרת טלוויזיה טורקית יכולה גם להיות בין 1.5 מיליון דולר ל-4 מיליון דולר. זאת בשל העובדה שהמפיקים צריכים לשלם עבור שחקנים, שחקניות, במאים, סופרים ואנשי צוות נוספים.

טיזר על הסדרה הסולטן לצפני צפייה >>

סולטן היא סדרת דרמה טורקית על צעיר שנולד כבנו של הסולטן מהמד הרביעי. הוא גדל בארמון והתחנך להיות סולטן, אבל הוא לא מעוניין להיות כזה. הוא רוצה לחיות את חייו כאדם רגיל.

הסדרה עלתה לראשונה ב-TRT 1 ב-3 בינואר 2017. מככבים בה Engin Akyurek בתור הסולטן מהמד הרביעי ואוזגור ילמאז בתור הסולטן סלים השלישי.

סולטן היא סדרת דרמה בטלוויזיה על אדם טורקי שרוצה להיות הסולטן של ארצו. הסדרה מבוססת על רעיון מקורי של מרט פיראט ובבימויו של מהמט קארמהמט.התוכנית משודרת ביותר מ-150 מדינות ברחבי העולם, כולל טורקיה, רוסיה, צרפת, הודו, אלבניה ואוסטרליה.

ערוץ הדרמות הטורקיות

ערוץ הדרמה הטורקי הוא ערוץ טלוויזיה המשדר סדרות דרמה טורקית. הערוץ הושק לזכרוננו ב-1 בדצמבר 2009, הערוץ משדר את הדרמות האחרונות מטורקיה ומכל העולם. הוא גם משדר מגוון של סרטים תיעודיים ותוכניות לייף סטייל. דרמה טורקית היא ז'אנר של תוכניות טלוויזיה שהיה פופולרי בטורקיה ובמדינות שונות אחרות במשך עשרות שנים.

ערוץ הדרמה הטורקי משדר דרמות טורקיות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יש כמויות רבות של דרמות טורקיות בערוץ. למשל יש את >> ויוה+ הערוץ זמין בלוויין, כבלים ושירותי סטרימינג מקוונים.

צפייה בסדרות הטורקיות
צפייה בסדרות טורקיות

קלאסיקות טורקיות בטלוויזיה

הקלאסיקה הטורקית עושה קאמבק בטלוויזיה. ערוצי טלוויזיה משדרים כעת רומנים ומחזות טורקיים מהמאה ה-20. הסיבה לכך היא שלסופרים, המחזאים והמשוררים של אותה תקופה הייתה השפעה עמוקה על הספרות, התרבות וההיסטוריה הטורקית.

ערוצי הטלוויזיה הטורקיים מתאימים יותר ויותר את הקלאסיקה הטורקית למסך הקטן. זוהי הזדמנות מצוינת עבור אנשים שרוצים לצפות בקלאסיקה אך אין להם זמן או גישה לעשות זאת יש למשל את הערוץ של הוט. תעשיית הטלוויזיה הטורקית מייצרת כבר שנים עיבודים לקלאסיקות טורקיות, אבל רק לאחרונה הם ראו פריחה של ממש בפופולריות.

הדבר נובע חלקית מהביקוש הגובר מהקהל וחלקו בשל הגידול בערוצי הטלוויזיה המוקדשים אך ורק לדרמות. ערוצי הטלוויזיה הטורקית התאימו לקלאסיקה טורקית כבר שנים, אבל רק לאחרונה הם ראו פריחה אמיתית בפופולריות.הדבר נובע חלקית מהביקוש הגובר מהקהל וחלקו בשל הגידול בערוצי הטלוויזיה המוקדשים אך ורק לדרמות.

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו