טהרן 2 פרק 4 פרק 5

טהרן 2 פרק 4 פרק 5 לצפייה כאן 11 הפגיזו בסדרה אגדית ועונה 2 מרגשת ביותר. טהרן היא אחת הערים המרגשות והדינאמיות בעולם. העיר עברה שינויים רבים בשנים האחרונות. העונה, נעקוב אחר חייהן של שלוש נשים שונות מאוד כשהן מנווטות את העליות והמורדות של החיים בטהרן.

העונה הראשונה זכתה להצלחה אדירה עם למעלה ממיליון צופים לפרק. חזרנו לעונה 2 – גדולה, טובה ונועזת יותר מבעבר!

פרק 4 ופרק 5 של טהרן 2
טהרן 2 פרק 4 פרק 5 לצפייה

טהרן עונה 2 פרק 4 לצפייה

טהראן עונה 2 פרק 4 לצפייה עוד רגע באוויר ונעלה כאן קישור לצפייה לכל הפרקים שיעלו להנאתכם, Tehran היא סדרת אינטרנט שיצאה בשנת 2018, וזו העונה השנייה. הוא קיבל משוב נהדר מהקהל והמבקרים.

Tehran פרי יצירתם של כאן 11 שיצאה בשנת 2018 אם איננו טועים, וזו העונה השנייה. שקיבלה משוב נהדר מהקהל והמבקרים. הסדרה מתרחשת בטהרן, איראן בשנות ה-80 במהלך מלחמת איראן-עיראק. הוא עוקב אחר קבוצת חברים שחיים בטהרן וחייהם לפני, במהלך ואחרי המלחמה.

טהרן עונה 2 פרק 5 לצפייה

בפרק הראשון והשני שכבר שודרו נכון לזמן כתיבת הכתבה הנ"ל הסדרה נפתחה בפול גז עם המון המון התרחשויות (לא נגלה בשביל לא לעשות ספויילר לאף אחד!!
טהרן עונה 2 פרק 5 יעלה כאן מיד לאחר השידור ולכן יש למה לצפות ולחכות, שחקנים חדשים בסדרה ומלא הרפתקאות שלא ציפיתם להם !!!

טהרן עונה 2 פרק 6

ממש בהקדם וברגע הראשון שיצא הפרק נעלה כאן קישור לצפיייה, בינתיים תוכלו להנות מהפרקים הקודמים שכבר יצאו 🙂 צפייה מהנה הסדרה הטובה ביותר לשנת 2022.
מומלצים >>> ריקוד האש לצפייה ישירה, פריפריה אימפריה פרקים מלאים

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו