פאודה עונה 4 פרקים מלאים

פאודה עונה 4 מספרת את סיפורו של פעילות סמויה של ישראלים בשטחי אויב בהובלתו של ליאור רז  שמצליח מאוד, שהוא במקרה גם איש משפחה. ליאור רז בתפקיד דורון קביליו ובהשתתפות רונית אלקבץ בתפקיד גילה, צפייה מהנה.

פאודה היא סדרת טלוויזיה ישראלית עם דרמה-מותחן. יצרו אותו ליאור רז ואבי יששכרוף שגם שיחקו בסדרה. התוכנית מבוססת על סיפור אמיתי של סוכן סמוי פלסטיני-ישראלי.

פאודה עונה 4 צפייה בפרקים

עלילת התוכנית סובבת סביב חייו של דורון, חבר במשטרה החשאית של ישראל, שעובר סמוי כדי לחדור למשפחת פשע במטרה להפיל את הבוס שלה.

כשהוא מתקרב לראש ארגון הפשע הזה, זהותו של דורון מתחילה להיטשטש והמחויבות הבלתי פוסקת שלו מאיימת על תחושת העצמי שלו, כשהוא מוצא את עצמו נקרע בין היותו אבא טוב לבין היותו סוכן ישראלי טוב.

את כל זה ראינו בעונה הקודמת ומצפים ומתרגשים לקראת העונה הרביעית!

פאודה עונה 4 פרק 1 לצפייה

עלה לאוויר פרק 1 של פאודה עונה 4 (פשוט מטורף) פתיחה נהדרת עם פרק מעולם אחר מבית יס.
אם פאודה פרק 1 מתחיל ככה לאן זה ימשיך ? נמשיך לעדכן כאן 🙂

הטריילר של פאודה עונה 4

עונה 4 של פאודה פרקים מצולמים מעבר לים?

עונה 4 תצולם מעבר לגבולות ישראל, בירדן ובמרוקו. "פאודה" היא תוכנית פופולרית המתרחשת בגדה המערבית ומספרת את סיפורה של יחידת קומנדו ישראלית סודית, תוך שהיא מציגה גם טרוריסטים פלסטינים וחברה.

יצרו אותו ליאור רז ואבי יששכרוף, שני עיתונאים ישראלים שדיווחו על הרצועה במשך שנים. התוכנית עובדה לנטפליקס והיא אחת התוכניות הפופולריות ביותר שיצאו אי פעם מישראל. פאודה עונה 4 פרק 4 ופרק 5

מסיבת הפתיחה של פאודה 4

ליאור רז זוכה עם פאודה בפרסים ושבחים

"פאודה" היא תוכנית טלוויזיה עטורת שבחים בארץ ובעולם. הסדרה עוקבת אחר חייהם של מפקדים בצבא ההגנה לישראל הנלחמים בטרור, אך גם צריכים להתמודד עם חייהם האישיים.

התוכנית התקבלה היטב על ידי המבקרים והצופים כאחד על התיאור הריאליסטי שלה של הסכסוך במזרח התיכון.

אחרי שלוש עונות שזכו להצלחה, "פאודה" נערכת לעונתה הבאה – ומתכננת לצלם אותה לראשונה מעבר לגבולות ישראל.

בעונה 4, שתצולם ברובה בערבית, "פאודה" תצא ללוקיישן לירדן וללבנון וכן תחזיר כמה מהדמויות הישנות שלה מהעונות הקודמות כדי לחקור קווי עלילה חדשים.

מתי מתחיל פאודה עונה 4?

בקרוב תעלה עונה חדשה של התוכנית עטורת השבחים "פאודה" בנטפליקס. התוכנית זכתה לשבחים על התיאור המדויק של הסכסוך הישראלי הפלסטיני, חקר מורכבות הטרור והתפתחות האופי הניואנסית שלו.

העונה הרביעית תצולם בירושלים, רמאללה ועמאן. זו הפעם הראשונה לסדרה. היוצרים הגנו על עצמם באומרו שהשינוי הזה בנוף משקף את פניו המשתנים של העולם שלנו היום.

מה הקשר בין פאודה לאינתיפאדה?

פאודה היא סדרת טלוויזיה ישראלית על תקופת האינתיפאדה השנייה. הסדרה עוקבת אחר חברי יחידת העילית ללוחמה בטרור, המגויסים לצוד מחבל, אחמד ג'עברי, שעלה והפך לאיש דת מוסלמי רב השפעה בעזה.

התוכנית מתרחשת על רקע אירועים היסטוריים שהתרחשו במהלך הכיבוש הישראלי של עזה והגדה המערבית לאחר 1967. הסדרה עלתה לראשונה ב-21 בפברואר 2018 ומשודרת בנטפליקס עם כתוביות.

התוכנית נוצרה על ידי אבי יששכרוף וליאור רז על סמך ניסיונם כחיילי צה"ל בעזה בשנים 2002-2003.

כמה עולה ההפקה של פאודה ?

התוכנית מופקת בשיתוף חברת השידור הישראלית Yes ונטפליקס. פאודה נורה בישראל, בירדן ובמרוקו. לתוכנית יש תקציב גדול של 4 מיליון דולר לעונה.

עלויות הפקה של פאודה גבוהות לסדרה ישראלית. זאת בשל ערך הייצור הגבוה, שעות הצילום הארוכות וצילומי הלוקיישן היקרים המתקיימים בישראל, ירדן ומרוקו.

תוכנית הטלוויזיה הלבנונית, פאודה, היא דרמה העוקבת אחר קבוצה של חיילי צה"ל סמויים במהלך האינתיפאדה השנייה. הוא זכה ללהיט ענק בארץ ובחו"ל בקרב דוברי ערבית – למרות שהוא מדובב. התוכנית חודשה לעונה שלישית, שתעלה ב-2019, אבל רגע מזה פאודה?

בנוסף לצפייה בטלוויזיה, התוכנית זמינה גם בנטפליקס המציעה כתוביות באנגלית ובשפות אחרות.