טהרן עונה 2 על הפרקים המלאים

טהרן עונה 2 פרקים מלאים לצפייה מבית כאן 11 מתחילה: המופע מתרחש בטהראן, איראן ועוסק בקבוצת חברים בשנות העשרים המאוחרות לחייהם שחיה במהלך המהפכה האסלאמית. העונה השנייה מתחילה מהרגע שבו השאה מופל והאייתוללה חומייני לוקח את השלטון.

בעונה 2, אנו רואים את הדמות הראשית ניב סולטן מנסה להבין איך להיות מוסלמית טובה לאחר שגדלה בבית אתאיסט. היא מתחילה בכך שהיא הולכת למסגד לתפילת יום שישי בפעם הראשונה ובסופו של דבר הולכת לשם כל שישי קבוע.

הצטרפו לאינסטגרם אור הגאולה >>>

טהרן עונה 2 קצת על הסדרה

טהרן הפקה מטורפת! זוכה בפרס אמי הבינלאומי ב-2021, בכיכוב השחקנים: ניב סולטן, מנשה נוי, לירז צ'רכי, שון טאוב הגדולים.

עונה 2 עוקבת אחר סדרה חדשה של אירועים שיש להם השלכות פיזיות ורגשיות על הדמויות. הדרמה, על קבוצת צעירים איראנים המתגוררים ברפובליקה האסלאמית של איראן, חוזרת לעונה שנייה.

ככל שהסיפור מתפתח, אנו רואים כיצד הוא משפיע על חייהם ויחסיהם אחד עם השני.

האם ניב סולטן יודעת פרסית?

פרקים לצפייה של טהרן עונה 2

אנו נעדכן כאן באתר ביו TV את כל הפרקים של טהרן עונה 2 לצפייה ישירה, מתי מתחיל טהרן עונה ?גם אנחנו מחכים בכיליון עיניים לסדרה המפגיזה הזאת! 

כל זאת ועוד באתר שנו, לבקשות מיוחדות או הצטרפות ככותב תוכן לאתר (הזדמנות) שלחו לנו הודעה דרך עמוד צור קשר (אייקון של מעטפה).

פרודיאנה על טהרן - חובה חחח!

ניב סולטן סוכנת המוסד של טהרן עונה 2

תמר רביניאן (ניב סולטן) היא סוכנת מוסד. היא נשלחת למשימה הראשונה שלה בלב טהראן ומוצאת את עצמה לבד ובבריחה מבעל הרישיון.

סוכנות הביון הישראלית, מוסד, קיימת כבר עשורים רבים. הוא הוצג לעתים קרובות כארגון המסוגל לבצע את משימותיו בכל אמצעי הדרוש, תוך שימוש באלימות קיצונית והן בטקטיקות התגנבות בכל עת שצריך.

בספר זה זוכה תמר להוכיח את עצמה כמרגלת בכירה של המוסד. היא יוצאת למשימה למצוא מחבל בטהרן שמנסה להשיג טכנולוגיה של נשק גרעיני מסין. כשהמשימה שלה מסתבכת, היא מוצאת את עצמה לבדה ובבריחה מבעל הרישיון בשכונות העוני הידועים לשמצה של טהראן.

הסדרה טהרן לא עוסקת רק בריגול !

זהו ציטוט של דנה עדן, ממפיקות הסדרה "טהרן". חשוב לשים לב לציטוט זה מכיוון שהוא מדגיש את הנושא המרכזי של התוכנית החוקר את ההבדלים התרבותיים בין מערביים לאיראנים. סדרת "טהרן" מציגה את שני הצדדים של הסיפור ודרך ההצגה הזו, אנו מסוגלים להכיר את האדם שמאחורי האויב שלנו. 

עדן אמרה שהתוכנית לא עוסקת רק בסדרת ריגול. זה גם על היכרות עם האדם מאחורי האויב שלך. "טהרן" עוסק בקצינת מודיעין שעוברת מסתערבים כדי להגן על מדינתה מאיומי טרור ונשק גרעיני.

הסדרה עוקבת אחר מונה, קצין מודיעין במשרד המודיעין והביטחון האיראני, שנפרס לסוריה בחסות היותו פליט סורי. מוטלת עליה המשימה לברר מי מספק לדאעש חומרי נפץ טכנולוגיים המשמשים בפיגועי התאבדות בסוריה.

בקרוב טהרן

זוכת פרס האמי של כאן 11: טהרן !

הסדרה "טהרן" מכאן 11 היא סדרת דרמה רומנטית מצליחה מאוד, בכיכובם של ניב סולטן ומאור שוויצר. היא גם זכתה בפרס לסדרת הדרמה הטובה ביותר בטקס פרסי האמי הבינלאומיים השנה.

"טהרן היא עיר עם הרבה פנים ורצינו לייצג את כל ההיבטים האלה בסדרה באמצעות הדמויות והסיפורים שלה".

טקס חלוקת הפרסים הבינלאומי לראשונה נערך באסיה. האירוע התקיים בנובמבר 2018 והיה הצלחה גדולה.

חלק מהזוכים בפרסי האמי הבינלאומיים השנה כוללים את סדרת "טהרן" מכאן 11, שזכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר וקטגוריות נוספות וכן "עניין עובדתי עם ג'ון קוויניונס" מ-Univision, שזכתה בפרס הטוב ביותר. תוכנית ראיונות.

שיטה מס'5
מתוך טהרן עונה 2