ילדים ביער סדרה חדשה לצפייה

סדרת המתח המשטרתית והמטלטלת החדשה של יס מגיעה לשידור בכורה בחודש פברואר. העלילה עוסקת בסחר בינלאומי בתינוקות ובמלחמה של רשויות החוק בגורמים המעורבים דרך חקירת משטרתית מורכבת הפרוסה על פני מדינות רבות. בכיכובם של דלית קהן שגם יצרה וכתבה את הסדרה ובכיכובו של יפתח קליין בתפקיד הראשי.

ילדים ביער פרקים לצפייה
ילדים ביער

על מה הסדרה ילדים ביער ומה תמצאו בפרקים ?

הסדרה מלווה את חוה חסרת בית בהיריון המעורערת בנפשה המגויסת לאחר מאמצים רבים לשמש כסוכנת סמויה עבור חקירת פשע מסועפת סביב סחר בתינוקות בני יום שמתנהלות בחו"ל. תוך כדי הסיפור מתגלה שהיא עברה טראומת ילדות והופרדה מאחיה הבכור כשהיו ילדים, עברה במשפחות אומנה שונות, אירועים שהובילו אותה לא לתקשר עם סביבתה ולחיות שנים רבות ברחובות.

הגיבור השני של הסדרה הוא עמי חוקר משטרה שאחראי על הגיוס של חוה חסרת הבית והאיש שניצב בראש החקירה של ארגון פשע שאחראי על חטיפות התינוקות והסחר שבהם. עמי מתמודד גם הוא עם טרגדיה אישית ועסוק בלשקם את היחסים עם בתו המתבגרת שבעצמה מתערבבת עם גורמי פשע מסוכנים.

ילדים ביער פרק 1

ילדים ביער פרק 2

ילדים ביער היא גם סדרה בינלאומית

תפקידו של ארגון הפשע שנמצא בלב החקירה הוא למצוא נשים מסכנות שנמצאות בהיריון ולהציע להן כסף תמורה לתינוקות שלהן. הם מספרים להן שהם ימכרו את התינוקות למשפחות עשירות אך בפועל הם מוכרים אותם ברשת האפלה לאנשים מפוקפקים.

בטווח של העלילה המתח המשטרתית נצבת גם חוקרת ספרדייה בכיכובה של השחקנית הבינלאומית נאוסיקה בונין, שאחראית על החקירה של ארגון הפשע בספרד. למעשה הסדרה נעה בין שני המקומות, ישראל וספרד, ומתארת את הניסיונות השונים של חוקרי המשטרה לתפוס את האחראיים לפשעים החמורים.

ביקורות משתפכות על ילדים ביער

יוצרת הסדרה שגם מככבת בתפקיד הראשי, דלית קהן, זוכה לביקורות נהדרות על משחקה המופנם והשקט בסדרה בתור ההומלסית המעורערת בנפשה, אך השבחים הרבים מגיעים אודות יצירה אינטליגנטית ומושכת שעשויה באופן דרמטי ומותח ושאינה נופל לקלישאות הרגילות של הז'אנר.

בנוסף הסדרה עוסקת בנרטיבים הדרמטיים של יחסי הורים וילדים דבר המתבטא בעלילות המשנה של הדמויות הראשיות. הקאסט המוכשר שכולל גם את נעמי לבוב, לי בירן, אלון חמאווי, שרון אלכסנדר ולירז חממי, מצליח לרתק את הצופים למסך והעלילה המותחת והמפותלת עושה את העבודה בצורה מושלמת מבחינת סיפור המסגרת.

סדרות נוספות מומלצות >>> צומת מילר פרקים חדשים, היהודים עונה 5, פריפרייה אימפריה, טהרן, פאודה

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו