פריפריה אימפריה זמינה לצפייה >> על הפרקים החדשים

פריפריה אימפריה סדרה חדשה לצפייה סדרת הדוקו ריאליטי החדשה של יס מגיעה למסכים והפריפריה בשיגעון. הסדרה שחושפת את הנשים העוצמתיות שעומדות מאחורי עולם היופי הקיים בערי הפריפריה ומחוץ לעיר תל אביב, מלווה ועוקבת אחר 6 נשים חריפות ודעתניות בחייהן הססגוניים והמהפנטים ומתארת את ההחלטות הגורליות שהן צריכות לקבל כדי להרים אירוע אופנה יוצא דופן מסוגה מחוץ לעיר הגדולה.

פריפריה אימפריה

עולם הביוטי של הפריפריה בפרקים מדהימים

פריפריה אימפריה זו סדרה מצחיקה ומרגשת שחוגגת את הנשיות והחיבור המופלא של נשים תוססות וחזקות מהפריפריה סביב אהבה ותשוקה אחת משותפת וגדולה לעולם הביוטי והאופנה. הסדרה מלווה את 6 הגיבורות העוצמתיות כשהן מארגנות אירוע משותף ורצות מאירוע נוצץ אחר למשנהו, כולל חגיגות משפחתיות בומבסטיות וגרנדיוזיות והשקות אופנה מרגשות וייחודיות.

פריפריה אימפריה פרק 5 (הצצה)

פריפריה אימפריה הכוח הנשי

כל ששת המשתתפות בדוקו נולדו וגדלו בפריפריה, שעד היום הן מרגישות גאווה במקום שנולדו אליו ומתפקדות כשגרירות גאות ונאמנות לערים השונות- אשדוד, רמבלה, מושב מצליח ואשקלון. ה- פריפריה בה הידיעה. כל עיר היא כור היתוך שמגולל את הסיפורים הכי גדולים מהחיים של התושבים המקומיים. כל אחת מהנשים המוצגות בסדרה היא אימפריה בתחום העיסוק שלה, כולן יוזמות עסקים מכובדים ומשגשגים בעלות סטייל ייחודי, וכולן מנהלות חיי חברה ענפים, מפוארים ומעוררי קנאה עם משפחות חמות ואוהבות.

פריפריה אימפריה פרקים מלאים >>> פרק 1

הפרק הראשון בסדרה לצפייה:

פריפריה אימפריה פרק 2 לצפייה

ההפקה של פריפריה אימפריה

המשתתפות בדוקו הראליטי המצליח הן מעצבת האיפור והשיער אורטל בניסטי, מעצבת האופנה אוריה עזרן, נעמה מריומה (אמא צעירה לחמישה ילדים קטנים) ומשפחת מנשרוב הענפה הכוללת את האמא דליה בעלת הסלון כלות המצליח והבנות שלה קים וסינדי שהצטרפו לאימפריה שלה. יוצרת הסדרה היא אורנה בן דור שעשתה גם את "מעושרות" המצליחה.

פרק 3

ביקורות על הסדרה

הסדרה זכתה עם עלייתה לביקורות אוהדות מאוד שאומרות שהיא אולי לא מנפצת את כל הסטיגמות שיש על הפריפריה אבל היא חיננית, אמתית ומראה שהפריפריה לא פחות שווה ומצליחה מהמרכז. היא כבר הוכרזה כה-"מעושרות" הבאה. הסדרה משודרת בימים ג-ה כל ערב ביס.

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו