צומת מילר פרקים עונה חדשה!

צומת מילר קומדיית המצבים האהובה והמצליחה של שידורי קשת חוזרת בעונה רביעית וחדשה!
לפני שנה התבשרנו שהחלו צילומי העונה החדשה של צומת מילר, כפי שהיטיב לתאר זאת השחקן תסריטאי במאי של התוכנית והאיש העומד מאחוריה, אדיר מילר בפוסט נרגש ברשתות החברתיות.

צומת מילר פרקים חדשים

בפוסט הוא מדבר על המחשבות לנוח ולכתוב סדרה קטנה וצנועה יותר. מפה לשם, הוא שוב יצר סדרת קומדיה מצליחה וכובשת לבבות למרות שבתכנון המקורי שלה היה צריך להיות רק עונה אחת. הסדרה מתוכננת לעלות בחודש מרץ לשידורים בערוץ של קשת והתרגשות בברנז'ה סביב העלייה המחודשת עולה מדרגה.

על הסדרה והפרקים של צומת מילר עונה רביעית

צומת מילר מתארת את האירועים מחייו הפרטיים של אדיר מילר המשחק את עצמו כשהוא מתמודד עם חיי ההצלחה לאחר שידורה של "רמזור" במבט הומוריסטי ומודע לעצמו. הסדרה מעניקה הצצה לחייו האמיתיים של מילר כקומיקאי מפורסם ומצליח החייב לתמרן בין הזוגיות, המשפחה והחיים עצמם, לבין החלום להמשיך ליצור ולככב.

הסיטואציות שאדיר עובר בצומת מילר

הסדרה מלווה את הסיטואציות הקומיות והמורכבות אותם אדיר עובר כשהוא עסוק בחיי המשפחה ובהצלחה שלו כסטנדאפיסט. בכל פרק בסדרה מתאחרים אומנים ישראלים שונים כאשר הם למעשה מגלמים את דמותם האמתית ונותנים עוד פן אותנטי לסדרה. אשתו של מילר בסדרה מתפקדת כפסיכולוגית של מפורסמים.

אדיר מילר

הקאסט המוצלח של צומת מילר חוזר בפרקים כולל הפתעות מרעישות

השחקנים הקבועים בסדרה גל זייד כסוכן של אדיר, מירי אלוני כאמו של מילר, דקלה הדר כאשתו של מילר ואברהם סלקטר המשחק את אביו של מילר יחזרו לככב גם בעונה הרביעית. איתם יחזרו גם אורי עטיה וגיה באר גורביץ' המשמשים כבעל ואישה. בנוסף, פרסומים רבים על הסדרה גילו שבעונה החדשה התארחו השף אייל שני, אמן החושים ליאור סושרד, מנחה ויוצר התוכנית מתחזים חיים אתגר, הזמר ילד דקל וקנין, כוכבת הרשת ליהיא גרינר ואפילו איחוד מרגש של מילר עם צמד מכוכבי הרמזור, ליאור כלפון ונירו לוי.

אוהבים את צומת מילר ודברים מצחיקים?

כמה המלצות מצחיקות (וגם סתם המלצות) למי שאוהב את מילר >> סדרות קומדיה , פספוסים 2022, סרטי קומדיה חדשים, פאודה עונה חדשה, סדרות טורקיות, סדרות לצפייה ישירה חינם

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו