היהודים באים עונה 5 פרקים מלאים לצפייה

היהודים באים העונה החדשה של תוכנית הסאטירה בפרקים מטורפים המובילה של תאגיד השידור תעלה לשידור במהלך חודש מרץ וזה לאחר שהערוץ והפקת התוכנית הגיעו להסכמות והמחלקות הכלכליות בין השניים נפתרו על הצד הטוב ביותר. הסדרה תחזיר לחיים את כל הדמויות המוכרות מהעבר ותמשיך לגולל מערכונים על ההיסטוריה של העם ישראלי, מראשית ימי התנ"ך ועד ימינו אנו.

היהודים באים לצפייה פרקים מלאים
היהודים באים עונה 5

היהודים באים בעונה חדשה

לאחר רחשים רבים, אפילו כאלה שהודיעו כבר שהתוכנית בוטלה בשל חילוקי דעות כספיים בין התאגיד להפקה, חוזרת לשידור בעונה חמישית ובועטת מתמיד תכנית הסאטירה המצליחה וזוכת הפרסים של כאן.

הפוליטיקאים ימשיכו לנסות לתפוס עליה טרמפ כדי לזכות בעוד כותרת בעיתון, והם מצדם ימשיכו לבקר ולבדר בדרכם הייחודית. כבר בפתיחה של העונה החדשה, היהודים באים מוכיחה שאין עוד תכניות סאטירה כמוה, כזאת שלא לוקחת שבויים, לועגת לכולם, ונועצת שיניים בכל תופעה חברתית ישראלית שמקבלת זרקור בשיח בציבור.

היהודים באים עונה 5 פרק 1

היהודים באים עונה 5 פרק 2

היהודים באים עונה חדשה פרק 3

היהודים באים פרק 4

מאחורי הקלעים של היהודים באים

השחקנים של היהודים באים עונה 5

הקאסט העשיר ממשיך לכלול את מוני מושונוב, יעל שרוני, יוסי מרשק, יניב ביטון, עידו מוסרי, מעיין בלום ושירה נאור בעשרות תפקידים שונים. היוצרים נטלי מרכוס ואסף בייזר לא נבהלו מהביקורת, למעשה הם יותר הופתעו מכך שלסערה סביבם לקח זמן להתפוצץ, והם חוזרים בשיא המרץ לשחוט עוד קצת פרות קדושות.

ההפקה תמשיך ללוות את מעלילותיהם של דמויות תנ"כיות מוכרות כולל שחזורים סאטירים ומופרכים של סיפורי המקרא, וכמו כן הדמויות הפוליטיות האהובות יחזרו לככב לצד דמויות פוליטיות חדשות. המערכונים הנשכניים ימשיכו לככב בסדרה ולבעוט בכל מה שקשור לקונצנזוס הישראלי.

מעט על הפרקים של היהודים באים עונה 4

הסדרה, שבעונה הרביעית שלה יצרה מיני סערות בחברה הישראלית בשל התכנים הפרובוקטיביים שלה עד כדי הפגנות מחאה שנערכו נגדה על ידי חלקים מהאוכלוסייה הדתית, ואשר האשימו אותה בביזוי היהדות ובלעג לערכים המקודשים לעם היהודי, חוזרת לצבוע את האירועים ההיסטוריים של החברה הישראלית והעם היהודי באור קצת שונה וקומי בהרבה.

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו