פאודה עונה 4 פרק 4 ופרק 5

צפייה בפאודה עונה 4 פרק 4 ופרק 5 יהיה זמין עוד רגע לצפייה ונעלה כאן את הפרקים כמובן. פאודה היא סדרת טלוויזיה ממה שאנחנו יודעים יצאה לראשונה בישראל ב-12 בפברואר 2018. הפופולריות של התוכנית גדלה מאוד והיא חודשה לעונה רביעית. העונה הרביעית של התוכנית באוויר והיא אמורה להיות העונה הארוכה ביותר עד כה עם 18 פרקים.

פאודה פרק 4 ופרק 5
פאודה עונה 4 פרק 4 ופרק 5

פאודה עונה 4 פרק 4 מה יהיה?

אף אחד לא באמת יודע מה יהיה בפרק 4 כשהוא זמין לצפייה נדע כולנו אבל התפתחות העלילה פשוט מטורפת אקשן אמית איך שאומרים! פאודה היא תוכנית טלוויזיה ישראלית אורגינל והיא נחשבת לאחת מסדרות הטלוויזיה המצליחות בישראל. הוא מספר על יחידה מיוחדת שנלחמת בטרור. פאודה נוצרה על ידי המפיק השראלי ליאור רז ואבי יששכרוף הגדולים!

פרק 5 פאודה עונה 4 וקצת על ליאור רז

ליאור רז הוא שחקן ובמאי ישראלי. הוא ידוע בעיקר בזכות תפקידו בסדרת הטלוויזיה הישראלית פאודה. הוא החל את דרכו כשחקן בתיאטרון, קולנוע וטלוויזיה. רז נולד בתל אביב וגדל במשפחת אמנים. אמו הייתה רקדנית וכוריאוגרפית, אביו היה צייר, ויש לו שתי אחיות סופרות ומוזיקאיות. רז למד בבית הספר לאמנויות הדרמה "בית צבי" בתל אביב לפני שהצטרף לצבא ההגנה לישראל (צה"ל) כצנחן. לאחר שסיים את שירותו הצבאי נרשם לאוניברסיטת חיפה ללימודי משפטים אך נשר לאחר שנתיים כדי להמשיך במשחק במשרה מלאה.

הסכסוך המדובר בפאודה

הסכסוך הערבי-ישראלי הוא אחד הנושאים הסוערים והשנויים במחלוקת במזרח התיכון. הסכסוך הישראלי-פלסטיני נמשך כבר עשרות שנים ואינו מראה סימני דעיכה. הציבור הישראלי, שראה מלחמות רבות, אדיש במידה רבה למצוקתם של הפלסטינים ולרצונם במדינה משלהם.

כאן נכנסת לתמונה פאודה. תוכנית זו מתארת את חייהם של חיילים ישראלים הנלחמים בקרב יומיומי נגד טרוריסטים פלסטינים. זה לא נרתע מלהראות את האכזריות ששני הצדדים מסוגלים לה, אבל זה גם מראה איך ישראלים רגילים חיים את חייהם – הולכים לבית ספר ועבודה, מגדלים את משפחותיהם ומנסים לשמור על תחושת נורמליות כלשהי בחייהם.

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו