פספוסים 2022

פספוסים חדשים 2022 מצחיקים כולל העונה החדשה של יגאל שילון רשת 13 הודיעה בפרומו קצר על תוכנית חדשה שתעלה בעתיד הקרוב על המסכים. בראשה יעמוד ויגיש את התוכנית לא אחר מאשר יגאל שילון, שבשבילו זה יהיה קאמבק מרגש חזרה לקדמת הבמה לאחר שתוכניתו המיתולוגית "פספוסים" ירדה מן המסך לפני יותר מ- 14 שנה.

פספוסים
פספוסים 2022

התוכנית פספוסים בשנות ה90 קורעת מצחוק

פספוסים עם שילון, שאת פרסומו הגדול קיבל בזכות התוכנית פספוסים בשנות ה90, החל את הקריירה המקצועית שלו עוד הרבה לפני זה וזכה להצלחה רבה, עוד ששיתף פעולה עם יהודה ברקן בשנות ה80 כשביימו ביחד שלושה סרטי מתיחות שוברי קופות.

העשייה של שילון נפרסת על פני ארבעה עשורים, ולמרות שהוא אומנם לא נראה על המסך בשנים האחרונות, גם בשנים אלה הוא היה מעורב בעסקי הטלוויזיה ובעשייה של יצירות רבות, אך בעיקר מאחורי הקלעים כפי שחשף בסרט על חייו.

הסיפור של יגאל שילון מפספוסים

כזכור, השנה נחשף גם מצבו הבריאותי של יגאל שילון בסרט שעשה עליו ארז טל בשביל קשת 12 וזה לא צחוק ובו התגלה שהוא סובל ומתמודד בשנתיים האחרונות עם פציעה קשה מאוד שהשאירה אותו נכה ברוב חלקי הגוף. הסרט המרגש שהוא יצר יחד עם ארז על ההתמודדות שלו עם הנכות זכה לרייטינג נאה והכניס אותו שוב לבתים של רבים וללב האנשים לאחר שנים של העלמות, דבר הגרם ככל הנראה לקברניטי הטלוויזיה להחזיר את הפרסונה המיתולוגית חזרה למסך.

פספוסים פרק 2 עונה חדשה

רשת 13 לא פרסמה עוד מידע נוסף על אודות התוכנית מלבד הקדימון הקצר ועוד לא ברור מה יכלול הפורמט החדש ואיך הוא יראה, וגם התאריך בו תעלה לשידור עוד לא ידוע, אך לא מסובך לנחש מה התוכנית בוודאות תכלול- הרבה מתיחות וסיגר אחד.

פספוסים 2022 דברים חדשים ומצחיקים

קבלו עוד פספוסים מתוכניות אחרות ודברים מצחיקים שאספנו עבורכם, קטעים שונים בת

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו