שנות ה-90 מגיעה לצפייה בפרקים חדשים

שנות ה-90 שלום אסייג משחק אותה – סדרת הקומדיה המצליחה שנות ה-80 של שלום אסייג אומנם ירדה מן המסכים לפני שנה וסיימה למעשה את שידוריה, אך אנחנו לא נפרדים כל כך מהר מן הדמויות האהובות. פרוספר וטירת הכרמל חוזרים השנה לכבוש את המסך.

סדרת ההמשך שתשודר בערוץ 13 ותקרא כצפוי שנות ה-90, תמשיך לעסוק במאפיינים העדתיים של החברה הישראלית ותחזור ללוות את הדמויות של אסייג, רק בוגרות יותר.

מה יהיה בפרקים של שנות ה-90?

הסדרה תגולל את התחלתן של הפיתוחים הטכנולוגים החדשניים והמרתקים של העשור כמו הטלפון הנייד, האינטרנט וההשקה של ערוץ מסחרי בטלוויזיה. העלילה תעקוב אחר הסיפור של שלום שמתחיל לפרוץ לתודעה הציבורית בתור קומיקאי, מתחתן ומגלה את עצמו מחדש כאבא צעיר.

מה יהיה שונה בשנות ה-90 בעצם?

בשונה מהסדרה שנות ה-80 אותם כתבו ביחד שלום אסייג ומני, הפעם צוות הכותבים מונה את שלום ואת בנו דניאל אסייג, שמגלם בעצמו דמות בסדרה – את שלום אסייג הצעיר. הצילומים לסדרה התקיימו ברמלה וישחזרו את רחובות טירת הכרמל.

שנות ה 90 עם שלום אסייג לצפייה
שנות ה-90 מגיעה לצפייה בפרקים חדשים

האם השחקנים של שנות ה-80 ישחקו גם בשנות ה-90?

בראיונות לעיתונות אסייג מספר שמרבית השחקנים בשנות ה- 80 יחזרו גם לעונה החדשה, אבל גם ניחשף לדמויות חדשות אשר יהוו חלק מרכזי מהעלילה בשכונה בטירת הכרמל. בין היתר העלילה תקפוץ לשנת 93 שבה אסייג עבר לאילת והכיר את גרושתו שמגיעה מאנגליה.

דברים רבים מתרחשים תוך כדי, כולל החדירה של הטלוויזיה הצבעונית ללב השכונה.
לצד לשלום אסייג ובנו דניאל, מככבים בסדרה אוראל צברי, עופר שכטר, אוולין הגואל, מירי בוהדנה, חיים זגתי ועוד.

המלצות נוספות >> סדרות לצפייה ישירה חינם, סדרות חדשות, סדרות ישראליות חדשות

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו