סרטים לצפייה ישירה 2022

ריכזנו רשימה של סרטים טי וי לצפייה ישירה 2022 כאשר חלקם עם תרגום וחלקם לא. אלו הם הסרטים שאולי הכי שווים לצפייה ב-2022, אנחנו נרענן כאן את העמוד עם סרטים נוספים מדי חודש, רוב הסרטים לצפייה בחינם.

הסרטים הבאים הם רשימה של סרטים שיצאו לאקרנים בשנים שונות ולא בהכרח ב- 2022, הרשימה אינה בסדר מסוים תרשימה זו תתעדכן כאשר מידע חדש יגיע.

סרטים טובים לצפייה ישירה 2022

איך סרטים טי וי ב-2022 הולכים להשפיע עלינו?

מגמת הנוכחות של סרטים טי וי בבתי קולנוע תמשיך לרדת ככל שההעדפה לצפייה בסרטים בבית תגבר. בשנת 2022, יותר משליש מכלל האנשים יצפו בסרטים מהנוחות של ביתם.

בשנת 2022, לטכנולוגיות חדשות כמו בינה מלאכותית ומציאות מדומה תהיה השפעה משמעותית על האופן שבו אנו צורכים סרטים בטי וי. הקרנות מציאות מדומה יהפכו לנפוצות יותר ושכיחות יותר עד 2022.

זו שאלה לא קלה לענות עליה, אבל דבר אחד בטוח. אנחנו נצפה בסרטים נוספים במסכים שאינם מסך הקולנוע.

הנה כמה סרטים שכדאיים לצפייה ב-2022

מכיוון שלא ניתן לחזות איזה סרטים לצפייה תביא 2022, נוכל להנות מכמה סרטים מעולים וגם להסתכל על עתיד הסרטים בקרוב מאוד (סרטים נוספים קרוב).

 1.  הדינוזאור הטוב`
 2. צעצוע של סיפור 4`
 3. שודדי הקאריביים: מתים לא מספרים סיפורים`
 4. שומרי הגלקסיה כרך. 3`
 5. אווטאר 2`

סרט לצפייה ישירה בטי וי - מרדף חכם עם תרגום

הסרטים האלה הם מהסרטים הטובים ביותר לצפייה עם כתוביות,מקוריים מבית נטפליקס אמנם תמיד טובים לצפייה, אבל לפעמים קשה למצוא סרט שמתאים למצב הרוח שלך.רשימת הסרטים הזו מורכבת מסרטים מומלצים לאנשים בני 21 ב-2022.

שתפו חברים

Facebook
WhatsApp
Twitter

"הנוקמים: סוף המשחק" (3D).

הסרט הוא הפרק הרביעי ביקום הקולנועי של הנוקמים (לינק לצפייה למטה) וזהו גם הפרק ה-22 של היקום הקולנועי של מארוול. הוא אמור לצאת ב-26 באפריל 2019.

הסרט צולם מאז ינואר 2018 וישוחרר במסכי תלת מימד ו-IMAX עם טכנולוגיית סאונד Dolby Atmos ברחבי העולם כולל ארצות הברית, סין, בריטניה, הודו והפיליפינים בין היתר.

בסרט מככבים בין היתר כריס אוונס, רוברט דאוני ג'וניור, סקרלט ג'והנסון, כריס המסוורת', ג'רמי רנר וג'וש ברולין. זה יתמקד במסע שלהם

רשימה של סרטים עם תרגום ששווה לבדוק - סרטים טי וי

 1.  "אמלי" (2001) – צעירה מוזרה בשם אמלי יוצאת למסע למצוא אושר, אבל לא מצליחה למצוא אותו בשום מקום.
 2. "האמן" (2011) – מתרחש בהוליווד בסוף עידן הסרט האילם, הקריירה של כוכב קולנוע נמצאת בסכנה כאשר הוא מסכים לעזור לקריירה של רקדנית צעירה על ידי כיכב מולה בטוקי הראשון שלה.
 3. "נאום המלך" (2010) – עם אב שמתעקש שהוא יהיה מלך יום אחד, אלברט נאבק בגמגום שלו ובאחריותו כיורש העצר. אבל בעזרתו של קלינאי התקשורת האוסטרלי ליונל לוג,

האשלייה הסרט המלא - מורגן פרימן

Play Video about האשלייה עם מורגן פרימן לצפייה ישירה

סרטי מדע בדיוני שיצאו בשנים האחרונות.

חלק זה ידון בסרטים פופולריים מהשנים האחרונות, כנראה שסרטי מדע בדיוני ב-2022 יהיה פשוט "insane" לאן כבר המדע הבדיוני יכול להתפתח, תופתעו! 
4 סרטי מדע בדיוני מומלצים:

 1. הַתחָלָה
 2. בלייד ראנר 2049
 3. המאדים
 4. נִשׂגָבוּת

החיפוש אחר סרטים חדשים שיצאו

אם אתם מחפשים סרטים לצפייה בשנה הבאה, יש כמה סרטים קרובים שבהחלט כדאי שתכניסו לרשימה שלכם. קודם כל, הסרט הראשון של אווטאר ייצא בשנה הבאה. ג'יימס קמרון מביים את הסרט הזה אז זה יהיה צפייה חובה לכל חובב מדע בדיוני. סרט נוסף שצפוי לו מאוד הוא החלק השלישי של הזיכיון 'פארק היורה' – 'עולם היורה: ממלכת היורה'. הוא ייצא ביוני והוא מתרחש חמש שנים לאחר שפארק השעשועים עולם היורה ננטש על ידי בני אדם.

נוספים לצפייה – הלוחמת האידיאלית הסרט, מלנכוליה