סדרות גיבורי על חדשות 2022

גיבורי על סדרות חדשות שנת 22
סדרות גיבורי על חדשות 2022

אם אתם מעריצים של סרטי גיבורי על וסדרות גיבורי על בטלוויזיה, אז אתם חייבים להיות נרגשים לדעת שיש הרבה סרטי גיבורי וסדרות טלוויזיה שיעלו בעתיד הקרוב. כמה מסדרות גיבורי העל הצפויים להיות הטובים ביותר לשבת 2022.

זה לא רק על צפייה בגיבורי על על המסך, אלא גם להתחפש אליהם בליל כל הקדושים או לשחק אותם בכנסים קומיים. אז אם אתם מחפשים קצת השראה למראה התחפושת או הקוספליי הבא שלכם – הנה כמה רעיונות בשבילכם!

פיסמייקר (Peacemaker)

סדרה בת לעיבוד המחודש של "יחידת מתאבדים" שלמעשה מגלמת את סדרת הטלוויזיה הראשונה שמתקיימת בעולם המורחב של די. סי. ג'ון סינה שגילם את פיסמייקר בסרט בחינניות רבה, חוזר לגלם את דמותו של גיבור העל.

מחויב לשמור על השלום העולמי ומשתמש בכל האמצעים העומדים בשבילו, כולל האלימים ביותר. הסדרה תתאר את מקורותיו של פיסמייקר ואת דרך ההתמודדות שלו עם אויבים שונים, כולל הוא עצמו. ג'יימס גאן, במאי הסרט יחידת מתאבדים, כתב את כל הפרקים לסדרה. – 13 בינואר ב- HBO מקס

סנדמן (Sandman)

העיבוד הטלוויזיוני לרומן הגרפי של ניל גיימן, שכל כך הרבה מעריצים ברחבי העולם חיכו לו.

סוף סוף עתיד לעלות השנה בשירותי נטפליקס. הסדרה מגוללת את סיפורו של חלום המגולם על ידי טום סטארידג', אחד משבעת הנצחיים (לצד מוות, גורל, תשוקה, חורבן, ייאוש והזיה), שנלכד על ידי מכשף רשע בכלי זכוכית ומאה שנים אחרי הוא מצליח להימלט במטרה לתקן את העולם שנוצר בזמן שהיה לכוד ולהשיב לעצמו את כוחותיו שאבדו.

נטפליקס, מתישהו במהלך שנת 2022

מיס מארוול (Ms. Marvel)

לאחר ההצלחה של סדרות רבות מהיקום של מארוול ממשיכה דיסני פלוס להשיק סדרות שהעלילה שלהן משולבת בשלב הרביעי של היקום הקולנועי של מארוול כאשר "מיס מארוול" עתידה להתחבר לסרט "המארוולס" בו תחבור לדמות אותה שהיא מעריצה- קפטן מארוול.

כאמור, הסדרה מגוללת את קורותיה של קמאלה קאן, מתבגרת מוסלמית ממוצא אמריקני-פקיסטני שמעבירה את חייה בניו ג'רזי ובהערצה לנוקמים, במיוחד לקפטן מארוול. היא לא מצליחה להשתלב בחברה כבת למהגרים זרים עד שהיא נחשפת לכוחות העל המיוחדים שלה וחייה משתנים לגמרי.

דיסני פלוס, מתישהו במהלך 2022.

מון נייט (Moon Knight)

אחרי "מיס מארוול" תגיע גם דמותו של "מון נייט" האפל שגם הוא חלק משלב הרביעי ביקום הקולנועי של מארוול. אוסקר אייזק נבחר לגלם את דמותו של מארק ספקטור, חייל מארינס וסוכן CIA לשעבר הסובל מפיצול אישיות חמורה. לאחר שהוא כמעט מת במהלך משימה הוא הופך לכלי משחק עבור אל הירח המצרי ח'ונסו המשתמש בכל אחת מאישיותיו של ספקטור כולל מון נייט (אביר הירח).
דיסני פלוס, מתישהו במהלך 2022.

הענקית הירוקה (She-Hulk)

גיבורת על נוספת מצטרפת ליקום המורחב של מארוול, והפעם זו דודניתו של ברוס באנר, הלו הוא הענק הירוק. כפי שאפשר לנחש, בעקבות פציעה ועירוי דם אליו היא נזקקה היא יורשת את כוחותיו של בן דודה, אך במידה פחותה יותר וללא התקפי הזעם המפורסמים של הענק הירוק ועם יכולת לשלוט ברגשותיה ואישיותה גם כשהיא הופכת לענקית בצבע ירוק. טטיאנה מסלני נבחרה לגלם את העורכת דין הגיבורה.

דיסני פלוס, מתישהו במהלך 2022.

הבנים 3 (The Boys)

הסדרה המצליחה של אמזון פריים חוזרת בעונה שלישית והפעם מופרעת יותר מתמיד. אנטוני סטאר יחזור לגלם את דמותו של הומלנדר השחצן, ואליו יצטרפו כמה גיבורי על ונבלים חדשים, כולל ג'נסן אקלס ("על טבעי") בתור נער חייל ולורי הולדן ("המתים המלהכים") בתור הרוזנת הארגמן.

עולה ב- 3 ליוני 2022 באמזון פריים

מקווים שאהבתם את רשימת סדרות גיבורי העל והתקצירים שעמלנו עבורם, קבלו >> סדרות פנטזיה 2022, סדרות תעודה מומלצות לצפייה,אתר סדרות TV , אתר פסק זמן סדרות

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו