סדרות פנטזיה 2022 לפני צפייה חובה!!

סדרות פנטזיה מומלצות לצפייה

סדרות פנטזיה מומלצות 2022 לפני צפייה עם ביקורות מפולפלות ואמינות, רשימה של סרטי פנטזיה חדשים, תוכלו לקבל המלצה לפני צפייה, סיכמנו את כל הפקות הפנטזיה הטובות ביותר. בי-TV המלצות לפנטזיות לצפייה ישירה.
חלק מסדרות הפנטזיה יעלו או עלו ב-2022 באמזון פריים, נטפליקס, דיסני פלוס, HBO.

סדרת פנטזיה שר הטבעות (The Lord of the Rings)

אמזון פריים הצליחו לשים את ידיהם על הזכויות לסאגה המופתית של ג'.ר.ר. טולקין (שילמה "רק" 250 מיליון דולר בשביל זה) על מנת לעבד את סיפוריהם של ההוביטים וחבריהם גם למסך הקטן. בנוסף לזכויות שקנתה, לפי הערכות נאלצה אמזון להיפרד מעוד 100-150 מיליון להפקה של עונה אחת, כשתוך כדי הצילומים של העונה הראשונה הוזמנו 4 עונות נוספות(!).

דבר שהופך אותה להפקה היקרה בתולדות הטלוויזיה. כרגע לא ידוע הרבה על עלילת הסדרה, אלא רק שהיא תתרחש כאלפי שנים לפני עלילת הסרטים ואירועי ההוביט וממוקמת בעידן השני של ארץ התיכונה. היא תכלול שפע של דמויות ותיקות וחדשות כאחד אשר יתעמתו עם שובו של הרוע.- יעלה ב-2 בספטמבר באמזון פריים.

שניה מבין סדרות הפנזטיה: אנדור (Andor)

עוד סדרה מבית היוצר של מלחמת הכוכבים בהפקתה של דיסני, הפעם אנחנו עוקבים אחר קסיאן אנדור, המורד הקשוח, חמש שנים לפני האירועים המתרחשים ב"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים שיצא ב- 2016.

האחראי לסדרה הוא טוני גילורי, המוכר לצופים מהבימוי והכתיבה של "רוג אחת". העלילה תעקוב אחר מרגל המורדים במהלך השנים המכוננות של המרד.- צפויה לעלות בדיסני פלוס בקיץ 2022

סדרה מס'3: אובי-וואן קנובי (Obi-Wan Kenobi) 2022

בדיוק כמו אנדור, גם "אובי-וואן קנובי" מתרחשת ביקום הקולנועי של "מלחמת הכוכבים" ומהווה חלק מדריסת הרגל שלהם על מסך הטלוויזיה. העלילה מתרחשת בפרק הזמן שבין "נקמת הסית", הפרק האחרון בטרילוגיה השנייה, לבין "תקווה חדשה", הפרק הראשון בטרילוגיה הראשונה והאגדית.

הסדרה עוקבת אחר אביר הג'דיי האהוב שנמצא בגלות בטטואין, שם קנובי משגיח על ילד צעיר המוכר לכולנו כלוק סקיוווקר בזמן שהאימפריה ממשיכה להשתלט על חלקה בגלקסיה. יואן מקגרגור חוזר לגלם את אובי קנובי לאחר שגילם אותו בסדרת הסרטים המצליחה.- צפויה לעלות בדיסני פלוס במהלך 2022

בעיית שלושת הגופים (The Three-Body Problem)

יוצרי משחקי הכס, דיוויד בניוף ודי. בי. וויס, מגיעים לפרויקט הראשון שלהם לאחר הסדרה המצליח. השניים חתמו על חוזה ענק עם ענקית הסטרימינג נטפליקס וזו למעשה אמורה להיות רק הסנונית הראשונה משורה של פרויקטים עתידיים.

הפעם הם לקחו את ספריו של סופר מדע בדיוני הסיני ליו צשין, העוסקים בהשלכות הרות הגורל של הניסיון לתקשר עם חייזרים. זו סדרת ספרים רחבת היקף שעלילתה נפרסת על פני משהו כמו 18 מיליון שנה ומעניין לראות כמה מתוכם אכן יועבדו למסך הקטן ועד כמה זה יהיה מוצלח.- צפויה לעלות בסוף 2022 בנטפליקס

בית הדרקון (House of the Dragon) – פנטזיה איכותית!

סדרת הבת ל- "משחקי הכס" סוף סוף מגיעה אל המסך, שעלילתה מתרחשת כ- 300 שנה לפני אירועי הסדרה המקורית, כאשר לראשונה בית טארגאריין התיישב בדרגונסטון ומתארת את האירועים שהביאו לקץ שלטונו.

גם הפעם ג'ורג' מרטין בתפקיד המפיק, כשאת כיסא הבמאי תופס בין היתר מיגל ספוצ'ניק, כשאחראי בין השאר על כמה מהפרקים הכי זכורים של סדרת האם ("הארדהום", "קרב הממזרים", "הלילה הארוך").
עתידה לעלות ב- HBO במהלך 2022

ריאיון עם הערפד (Interview with the Vampire) _ סרט מפחיד

הסרט המפורסם בכיכובם של בראד פיט וטום קרוז זוכה לעיבוד מחודש המותאם למסך הטלוויזיה, 28 שנה לאחר הבכורה של הסרט, שבעצמו מבוסס על ספרה של אן רייס מ- 1976. הסדרה מגוללת את סיפור חייו של ערפד בן מאות שנים המספר באוזניי עיתונאי צעיר את מעלליו השונים כולל הכיצד הפך לערפד לאחר היכרות עם גבר מסתורי שהופך גם למאהבו. ג'ייקוב אנדרסון ממשחקי הכס עתיד לגלם את הכוכב הראשי.- צפויה לעלות ב- AMC במהלך 2022

אחת הפנטזיות: היילו (Halo) לאוהבי אקס בוקס

סדרת משחקי האקס בוקס המצליחה בכל הזמנים תקבל עיבוד נוסף ורב תקציבי למסך, בתקווה שיהיה מוצלח בהרבה מהקודמים המאכזבים והכושלים.

הסיפור למי שאינו בקיע עוסק במלחמה של הצבא כנגד פלישה של החייזרים במאה ה- 26, שבמרכזו עומדת דמותו של מאסטר צ'ף, בכיכובו של פבלו שרייבר, חייל על שנוצר על מנת להילחם באותם פולשים זרים.
עתידה לעלות בפרמאונט פלוס במהלך 2022

האחרונים מביננו (The Last of Us)

משחק הפלייסטיישן הפופולרי והאפוקליפטי זוכה לעיבוד מלא אחרת מהענקית הכבלים האמריקנית, HBO. זוהי אחת מן ההפקות הכי מצופות השנה במיוחד כי מאחורי היוצרים עומד קרייג מאזין, יוצר "צ'רנוביל" המופתית, בנוסף ליוצר המשחק, ניל דרוקמן.

הסדרה מתרחשת בארה"ב הפוסט-אפוקליפטית לאחר שווירוס מסתורי הופך את הנחשפים אליו לזומבים ומתארת את מסעם המשותף של השורד המחוספס והמבריח ג'ואל ונערה צעירה בשם אלי (בכיכובם של פדרו פסקל ובלה רמזי המוכרים לנו מ"משחקי הכס") ואת היחסים המתפתחים ביניהם.
עתידה לעלות ב- HBO במהלך 2022

קישורים לסרטים וסדרות נוספימות >> סרטים מומלצים 2022 * סרטים לצפייה ישירה – המלצות 2022

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו