בעלת החלומות פרק 50-52 לצפייה ישירה

בעלת החלומות פרק 52 פרק 51 פרק 50 – נור צעירה עניה וללא משפחה, מנסה להונות איש עסיק אמיד בעל מלונות יוקרה, נור עושה זאת על ידי התחזות לפותרת חלומות – איש העסקים חולם חלום ומפחד מהמשמעות שלו, לאחר שהיא נפגשת עם יורש החברה – יהודה ורבורג – מתחיל בינהם רומן אך לפתע נור מגלה שבאמת יש לה יכולת לפתור חלומות, אבל יכולת זו מובילה לגילוי סוד נוראי ואפל מהעבר שגורם למלחמת אחים שמאיים על עתיד המשפחה, חיי הזוג והאימפריה הכלכלית.

בעלת החלומות פרק 50 צפייה ישירה

אם נגיע לבעלת החלומות בגישה הנכונה אנחנו נקבל תגמול רוי, היא צופנת בחובה בריחה כיפית מהיום יום האפור שלנו – ז'אנר הטלנובלה קצת נזנח בשנים האחרונות בישראל , ועד שנקבל תשובות מבעלת החלמות – אנחנו נמשיך לאחל לעצמנו חלומות סמליים כמו של יהודה ומאיר ושקיעה עזה לשינה מתוקה אל מול טלנובלה כיפית ונעימה שתגרום לנו הנאה יום יומית על בסיס שבועי.

בעלת החלומות פרק 51 בפרק המלא

נירה ורבורג שאותה משחקת צופית גרנט בבעלת החלומות פרק 51 ובכלל – היא האמא של יהודה (דניאל ליטמן) ושני (אליאנה תדהר) – הראשון הוא אדם רגיש עם לב רחב וטוב שמגלה גמישות רבה – השניה קרה, אמביציונית ועקשנית.
בתחילת הסדרה אנו לא יודעים את זהות האב של האחים ורבורג, אבל כן מכירים את האבא החורג…

מאיר רומנו (יורם טולדנו) – הוא הבעלים של אימפריית מלונות יוקרה שימיו ספורים עקב מחלת הסרטן – וכאן בעצם מתחיל קרב הירושה – מאיר חולם חלום שמשנה את כל התמונה – החלום מחזיר אותו אחורה לטרגדיה האישית שלו שבה נעלמה בתו רוז ובכך הוא מתחיל להיות עסוק בלי סוף במשמעות של החלום ומתחיל לפקפק בהחלטתו לתת לביתו החורגת את השליטה באימפריית המלונות.

פרק 52 ופרק 51 בעלת החלומות
פרקים מלאים ופרק 52 51 50

דרמה בבעלת החלומות נור ואלירן מתאהבים

נור (אודיה רש) היא אישה פשוטה מהמדבר שנשלחת על ידי אבי להונות את מאיר כשהיא משחקת אותה פותרת חלומות, להפתעה הגדולה של הסידרה – היא מגלה שהיא אכן יודעת לפתור חלומות וכך לאט לאט היא מתאהבת ביהודה כשהיא מגלה דברים רבים על העבר שלה בזכות היכולת החדשה שלה.

בעלת החלומות פרק 52 פרקים מלאים

מאיר רומנו שמשוחק על ידי יורם טולדנו הוא מיליונר שיש בבעלותו חברת מלונות ענקית – הוא חולה סרטן גוסס שרוצה להוריש את האימפריה שלו באופ נכון ומסודר כדי להמנע מסכסוכי ירושה, לקראת המוות שלו הוא חולם חלום שמשנה לו את כל התמונה, בחלום הוא מקבל תקווה לגלות מה קרה לביתו הביולגית שנעלמה במדבר בגיל חמש, החלום הזה פותח תיבת פנדורה ומאיר נכנס למירוץ להספיק לתקן את החטאים שלו מהעבר הרחוק רגע לפני שהוא מת.

בעלת החלומות צפו עכשיו

בהתאם לדרמה יומית, מקפידה הסדרה על דמויות רבות – שאפילו כמה מהכוכבים הגדולים לא ראינו בהתחלה – יש קווי עלילה רבים ותתי סיפורים רבים שלאט לאט נרקמים יחדיו לשטיח אחד יפה.
הנרטיב מלא באווירת הטלנובלה כיאה לז'אנר – תסביכים במשפחה ? יש, שאלת גדולה שקשורה למוות ? יש
סודות סודיים ? יש. המלצה חמה לסרט מצחויק>> לשחרר את שולי הסרט המלא
רומנטיקה ? קבלו את מאחורי הקלעים של הסדרה. בקיצר רוצו לראות.

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו