בובה רוסית על הפרקים המלאים

לסדרה שתי עונות כאשר לאחרונה עלתה לאוויר העונה השנייה בנטפליקס אשר גרפה לא מעט הרמות גבה ,כתבות וביקורות כמו 'לא הייתה צריכה לצאת עונה שנייה לסדרה ' וכולי ,האמת שאני בתור כותב ובתור בנאדם מתקשה ומתקומם לראות ביקורות קוטלות כאלה על יצירות שאמנים עמלים קשות לייצר ורואים את זה בכל התחומים,דבר מקומם.

עוד על הסדרה בובה רוסית לפני צפייה

הסדרה היא סדרת קאלט,קומדיה שחורה אשר שוברת מוסכמות ובה הסיפור והסגנון ייחודיים בהם השחקנית הראשית (נאטשה ליון) מגלמת את דמותה של נדיה צאצאית למשפחה יהודית ניצולת שואה ,סוג של היפסטרית אמריקאית שעושה סמים מדי פעם וחיה את חיי הרווקות הנדושים מוצאת את עצמה בלופ בו היא מתה וחוזרת לאותה נקודה.

פרקים בובה רוסית

בפעם הראשונה שהיא מתה חבריה עורכים לה מסיבת יומהולדת והיא מהורהרת סביב חיפוש החתולה שלה אשר קראה לה 'שיבולת' לפתע בעת החיפושים היא רואה את החתולה שלה ובמהירות נחפזת רצה אליה ונדרסת ואז היא חוזרת לאותה נקודה במסיבת היומהולדת שלה בשרותים שוטפת ידיים .

העלילה בבובה רוסית מתפתחת כל פרק הפגזה !

העלילה הולכת ומתפתחת כאשר היא מוצאת במהלך הלופ הזה מישהו שגם נמצא בלופ כזה(צ'ארלי ברנט) אשר מגלם את דמותו של אלן כאשר הקשר ביניהם מאוד מעצבן ומקומם את אלן ולא נספיילר מדוע .
נדיה ולאחר מכן גם אלן מחפשים את הסיבות לתופעה הזאת שהם חווים ומקשרים את זה לאלף ואחת סיבות שמעלות גיחוך וצחוק תוך כדי רואים גיחות אל הילדות הקשה שחוותה והצלקות שנוצרו באישיותה

אווירה רומנטית אופפת את הסדרה הזאת ואת הדמות המחוספסת שמגלמת נאטשה ליון כאילו מראה את ההבלים ששאר הדמויות כרוכים אחריהם במהלך הלופ הזה שנדיה ואלן נמצאים בו,במהלך העונה השנייה נדיה ואלן מצליחים לגשת לתופעה חדשה שלא נספיילר , שווה צפייה

בובה רוסית פרק 1 לצפייה

כמה פרטים טכניים על הסדרה

תאריך עלייה לאוויר של העונה הראשונה- 01/02/2019
תאריך עלייה לאוויר של העונה השנייה-
20/04/2022

אורך כל פרק – 25-30 דקות
העונה הראשונה היא בת שמונה פרקים
העונה השנייה היא בת שבעה פרקים
כותבי הסדרה – נאטשה ליון,תמי שאגר,איימי פולר,אליסון סילברמן,לסלי הידלנד,צ'ירוקו דאנלופ,פלורה בירנבאום,ג'וסלין ביו .
שחקנים-נאטשה ליון,גרטה לי,אנני מרפי,רבקה אנדרסון,אליזבת אשלי,קלואי סביני

מחבר >> עמית בן יעיש

לתוכן נוסף מעניין: >> טהרן עונה 2 על כל הפרקים

עוד דברים שאולי יעניינו אותך

קצת חכמת חיים ומה שטוב לנו